Вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності щороку, в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в
 Україні.

Співробітники  Кременецького професійного ліцею  ніколи не залишаються осторонь від відзначення пам’ятних дат історії своєї країни. Саме тому напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в бібліотеці  ліцею було проведено виставку книг, фотографій, що висвітлюють перебіг подій на початку Великої Вітчизняної війни.

22 червня на території ліцею біля пам’ятника жертвам сталінських репресій та німецького фашизму проведено урочисто-поминальні заходи.


Хвилиною мовчання вшановано память за загиблими


Віддали шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від загарбників  не жаліючи свого життя.


Слава їм, вічна і світла память 

Вшанування пам’яті жертв війни в Україні Вшанування пам’яті жертв війни в Україні Reviewed by Володимир Трофимлюк on 23.6.14 Rating: 5