26-а річниця виведення радянських військ з Афганістану

  15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 26-а річниця виведення радянських військ з Афганістану. Значення цієї події важко переоцінити: величезна країна зітхнула з полегшенням, батьки перестали жити під гнітом того, що їхні сини можуть стати жертвами чужої війни.
  Ми вшановуємо подвиг учасників бойових дій, які воювали на теренах інших держав, особливо воїнів-афганців. В ті криваві дні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо їх!

 
  Висловлюємо щиру подяку всім воїнам-афганцям, зокрема нашим землякам кременчанам, та нашому колезі Онофрійчукові Василю Андрійовичу, майстру виробничого навчання Кременецького професійного ліцею, який, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняв активну громадянську позицію, став справжнім вихователем юного покоління. Ви – взірець мужності, рішучості та сміливості для всіх нас.
  Шануємо Вас і бажаємо Вам земних гараздів. Нехай непорушними будуть Ваші єдність і дружба. Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не полишають Вас! Здоров’я Вам, злагоди і добробуту!

26-а річниця виведення радянських військ з Афганістану 26-а річниця виведення радянських військ з Афганістану Reviewed by ДНЗ КПЛ on 16.2.15 Rating: 5

Немає коментарів: