scripts

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"Здоровий спосіб життя робить наше життя цікавим та щасливим, незважаючи на виникаючі труднощі, без яких наше життя неможливе.
В лютому 2018 року  у ДНЗ «КПЛ» стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Акція проводиться щороку з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі. Головною метою акції є підвищення усвідомленості та інформування  молоді щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я,  формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом. Організовано та проведено  лекції та бесіди: «Твоє майбутнє – в твоїх руках», «Шкідливий вплив психотропних речовин на організм підлітка», 
 «Профілактика негативних явищ в учнівському середовищі».
Діти ознайомились із негативним впливом алкоголю, тютюну та наркотичних речовин на організм   підлітка. Проведено роз’яснювальну роботу про відповідальність за придбання і вживання алкогольних напоїв неповнолітніми особами.


Немає коментарів

На платформі Blogger.