Header Ads

LightBlog

День знань — день початку навчального року!

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками дзвоника. 
Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому ми настільки серйозну увагу приділяємо забезпеченню якісних освітніх послуг.

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.Зі святом Вас!

3 коментарі:

  1. Свято пройшло дуже цікаво мені сподобалося)))

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже радий що навчаюся у цьому навчальному закладі.. Тут проводиться багато гуртків. і спортивних змагань..

    ВідповістиВидалити
  3. Перший двоник пройшов дуже вдало. Мені сподобалося!!!!!

    ВідповістиВидалити