scripts

«Україно! Молися за пам'ять убієнних, за волю синів»

21.11.2016   в с. Дунаїв, біля пам'ятника Герою України, Герою Небесної Сотні Олександру Капіносу учні ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» прийняли участь у мітингу пам`яті «Україно! Молися за пам'ять убієнних, за волю синів», присвячений ІІІ-й річниці Дня Гідності та Свободи.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
Протягом листопада в  ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс відеопрезентацій на тему: "Я і Революція Гідності".

Немає коментарів

На платформі Blogger.