scripts

Увага! Погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір!Увага! Погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір!
Для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у  ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи.  
Таке рішення було прийнято за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У нашому ліцеї зібрана інформація про учнів, у яких відсутнє щеплення проти кору.
                        
ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 Якщо щеплення  дитини відбулось нещодавно, то надайте, будь ласка, інформацію (підтверджену відповідним документом) класному керівнику.майстру виробничого навчання

 Хочемо зауважити,що у навчальному закладі,  запроваджено запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи з метою недопущення епідемії кору,але у країні   значно зросла інтенсивність епідемічного процесу. 
“Наразі зробити щеплення від кору можна в усіх поліклінічних закладах   які максимально забезпечені вакцинами», – Ми закликаємо батьків відповідально та з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, і в першу чергу думати про здоров’я своїх дітей.
Немає коментарів

На платформі Blogger.