scripts

Відбулася «Ярмарка професій»!!!

19 квітня 2018 року в приміщенні РБК відбулася «Ярмарка професій» за сприяння Кременецького районного центру зайнятості. Гостям представили навчальний заклад, його потенціал, можливості та перспективи.


Відбувся огляд професій, демонстрація матеріально-технічної бази ліцею, показ учнівських робіт, майстер-класи та конкурси професійної майстерності.
Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».
Понад 300 майбутніх випускників шкіл міста та району, а також їхні батьки відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.
Представники навчального закладу розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування тощо.
Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками навчального закладу та студентами, отримати кваліфіковані відповіді на запитання. Бажаючі пройшли профдіагностичне тестування. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в перспективі – усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність ліцею.

Немає коментарів

На платформі Blogger.