scripts

В Україні відзначають 75-ту річницю визволення від нацистів

Картинки по запросу Ð’ Україні відзначають 75-ту річницю визволення від нацистів 
28 жовтня 2019 р.в Україні відзначають 75-ту річницю визволення від нацистів.
Про значимість цієї дати розповіла на загально-ліцейній лінійці вчитель історії Денисевич Світлана Михайлівна.
Цього дня вшановують пам'ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів в лавах Червоної армії або Української повстанської армії, покладаючи квіти до пам’ятників, та здійснюють інші традиційні меморіальні заходи.
“75 років тому міста та села України були остаточно звільнені від фашистських загарбників. Найбільша цінність будь-якої держави - люди - отримали мирне небо над головою. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим. Пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях!”
В День визволення України від фашистських загарбників ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини.  Подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму.
“І скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю”,
Сьогодні українці продовжують самовіддано боротися за свободу.
“Сьогодні, коли на Сході України лунають постріли і гинуть люди, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету. Ми самовіддано боремося за свободу, як колись боролися наші дідусі та бабусі, а відтак - ми переможемо!”
В Україні щороку 28 жовтня відзначають День визволення України від нацистських загарбників. Цього дня у 1944 році було остаточно вигнано війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Немає коментарів

На платформі Blogger.