scripts

Випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, допускаються до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі

Для водіїв та майбутніх водіїв змінили правила. Що нового?
У Сервісному центрі стверджують, що завдяки нововведенням удосконалили процедуру отримання та обміну посвідчення водія. Та запровадили моніторинг за навчанням кожного слухача автошколи. Відтепер всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, допускаються до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.
Основні нововведення, які стосуються процедури підготовки водіїв:

  • допускається індивідуальний порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв; 
  • практичний іспит складається в територіальному центрі МВС, в якому успішно складено теоретичний іспит;
  • термін дії свідоцтва про закінчення автошколи скорочено з 10-ти до 2-х років; 
  • можливість застосування фото- та відеофіксації під час складання іспитів; 
  • свідоцтво про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації водіїв в паперовому вигляді випускникам автошкіл не видається, натомість воно в електронному вигляді вноситься закладом до Єдиного державного реєстру МВС.

Що стосується «індивідуального порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв», роз’яснення будуть згодом, запевнили в регіональному сервісному центрі. Тобто, поки невідомо, чи майбутнім водіям буде дозволено онлайн-навчання, чи таки мусово буде вчитись в автошколі. Щойно інформація з’явиться – ми обов’язково повідомимо про це читачів.

Немає коментарів

На платформі Blogger.