Header Ads

LightBlog

Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/19 н.р та І етапу XIX Мфіжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика


19 листопада 2018 року на загальноліцейній лінійці було підведено підсумки проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р., переможців відзначено  та нагороджено грамотами .
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки серед учнів ІІ-ІІІ курсів брали участь 10 учнів.
За результатами виконаних завдань переможцями стали :
І місце – Чубко Богдан ( група № 31 );
ІІ місце – Митничук Антон ( група № 23);
ІІІ місце – Кравчук Надія ( група № 28).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 22 учні.
За результатами виконаних завдань визначено переможців,
 а саме:
І курс
 І місце – Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІ місце – Штука Ангеліна ( група № 15);
ІІІ місце – Миронюк Юрій ( група № 11).
ІІ – ІІІ курс
І місце – Пасєка Тетяна ( група № 25);
ІІ місце – Гіпський Владислав ( група № 33);
ІІІ місце – Романюк Аліна ( група № 25).

У І етапі Всеукраїнської олімпіади з математики  серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 16 учнів.
За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце -  Доїзжак Михайло ( група № 16);
ІІ місце – Дмитрів Олег ( група № 18).
ІІ курс
І місце – Митничук Антон ( група № 23);
ІІ місце – Тригуба Ірина ( група № 24).
ІІІ курс
І місце – Штука Надія ( група № 38);
ІІ місце – Гетьман Антон ( група № 38).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з географії  серед учнів І та ІІІ курсів брали участь 22 учнів.
За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце -  Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІ місце – Миронюк Ольга (група № 14).
ІІІ курс
І місце – Колинюк Оксана ( група № 35);
ІІ місце – Гіпський Владислав ( група № 33);
ІІІ місце – Коханець Тарас ( група № 36).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії  серед учнів І та ІІ курсів брали участь 8 учнів.
 За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце -  Миснік Наталія ( група № 15);
ІІ місце – Штука Ангеліна ( група № 15);
ІІІ місце - Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІ курс
ІІ місце – Ткачук Анастасія ( група № 24);
ІІІ місце – Коршенюк Ольга ( група 25).
У  І етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури  серед учнів І та ІІІ курсів брали участь 17 учнів.
 За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І місце -  Олексійчук Тетяна ( група № 15 );
ІІ місце – Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІІ місце – Антонюк Марʼяна ( група № 28).
 У І етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства  серед учнів І та ІІІ курсів брали участь 9 учнів.
За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце -  Корнійчук Ольга ( група № 14 );
ІІ місце – Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІ-ІІІ курс
І місце -  Васильєв Костянтин ( група № 37);
ІІ місце – Мамотюк Тетяна ( група № 35);
ІІІ місце – Рішко Ілона ( група № 35).

 У І етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики  серед учнів І-ІІ курсів брали участь 15 учнів.
За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце -  Штука Ангеліна ( група № 15);
ІІ місце – Бик Роксолана ( група № 15);
ІІІ місце – Фурсик Карина ( група № 15).
ІІ курс
І місце – Осьмаков Андрій ( група № 26);
ІІ місце – Чайковський Назар ( група № 22);
ІІІ місце – Панасюк Іван ( група № 22).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови ( англійської )   серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 12 учнів.
За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І місце – Васильєв Костянтин ( група № 37);
ІІ місце – Мацковська Олександра ( група № 35);
ІІІ місце – Миснік Наталія ( група № 15).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови ( німецької ) серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 13 учнів.
 За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце – Вербицька Діана ( група № 14);
ІІ місце – Підгородецька Богдана ( група № 14) ;
ІІІ місце – Швед Артем ( група № 16).
ІІ – ІІІ курс
І місце – Письмак Євгенія ( група № 25);
ІІ місце – Ткачук Ольга ( група № 35);
ІІІ місце – Шнайдрук Іван ( група № 26).
 У І етапі Всеукраїнської олімпіади з біології та екології  серед учнів І-ІІ курсів брали участь 23 учні. За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце – Нагребельна Вікторія ( група № 15);
ІІ місце – Ярмолюк Андрій ( група № 11);
ІІІ місце – Корнійчук Ольга ( група № 14).
ІІ курс
І місце – Новицька Інна ( група № 24);
ІІ місце – Тимощук Назар ( група № 26);
ІІІ місце – Шлапак Тетяна ( група № 28).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 15 учнів.
За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце – Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІ місце – Стрелецький Олександр ( група № 13);Штука Ангеліна (група № 15);
ІІІ місце – Бик Роксолана( група № 15); Оглабʼяк Діана ( група № 15).
ІІ – ІІІ курс
І місце – Яремчук Марія ( група № 37);
ІІ місце – Вавіліна Маріанна ( група № 25);
ІІІ місце – Усатова Наталія ( група № 24); Новицька Інна ( група № 24) .
  На основі рішення журі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р. для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  будуть відряджені переможці І етапу , а саме :
- з географії – 22.11.2018 року – Дмитрів Олег – учень групи № 18 (викладач Андрієвська Галина Володимирівна);
- з української мови та літератури – 28.11.2018 року – Олексійчук Тетяна – учениця групи № 15 ( викладач Вальчук Галина Федорівна);
- з математики – 28.11.2018 року – Штука Надія – учениця групи № 38                    ( викладач Мороз Надія Миколаївна);
- з хімії – 06.12.2018 року – Миснік Наталія – учениця групи № 15 ( викладач Волянюк Надія Афанасіївна);
- з історії – 06.12.2018 року – Дмитрів Олег – учень групи № 18 ( викладач Шпак Наталія Авксентіївна);
- з іноземної мови ( англійської ) – 11.12.2018 року – Васильєв Костянтин – учень групи № 37 ( викладач Дубчак Андрій Сергійович);
- з іноземної мови ( німецької  ) – 11.12.2018 року – Письмак Євгенія – учениця групи № 25 ( викладач Мартинюк Неоніла Миколаївна );
- з фізики – 11.12.2018 року – Штука Ангеліна – учениця групи № 15 ( викладач Сідловська Ганна Іванівна );
- з правознавства – 18.12.2018 року – Васильєв Костянтин – учень групи № 37 ( викладач Собчук Артур Віталійович);
- з економіки – 18.12.2018 року – Чубко Богдан – учень групи № 31 ( викладач Синюк Іван Володимирович);
- з біології, екології – 20.12.2018 року – Нагребельна Вікторія – учениця групи      № 15 ( викладач Щіпська Ганна Василівна );
- з інформатики,інформаційних технологій – 20.12.2018 року - Яремчук Марія – учениця групи № 37 ( викладач Дмитрів Іван Васильович).
  Також підведено підсумки проведення І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів І-ІІІ курсів. Брали участь у Конкурсі 12 учнів .
За результатами робіт учасників журі визначило переможців І етапу , а саме:
І місце  – Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІ місце – Логвинюк Антоніна ( група № 18);
ІІІ місце – Миснік Наталія ( група № 15).
Переможців Конкурсу відзначено на загальноліцейній лінійці та нагороджено грамотами.
На основі рішення журі І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика у 2018-2019 н.р. для участі у ІІ етапі Конкурсу , який відбудеться 28 листопада 2018 року  буде відряджений переможець І етапу Дмитрів Олег ( учень групи № 18) ( викладач Жаборовська Наталія Миколаївна).




Немає коментарів