Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/19 н.р та І етапу XIX Мфіжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
19 листопада 2018 року на загальноліцейній лінійці було підведено підсумки проведення І етапу
Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р., переможців
відзначено та нагороджено грамотами .
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з економіки
серед учнів ІІ-ІІІ курсів брали участь 10 учнів.
За результатами
виконаних завдань переможцями стали :
І місце – Чубко Богдан ( група № 31 );
ІІ місце – Митничук Антон ( група № 23);
ІІІ місце – Кравчук Надія ( група № 28).
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з історії
серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 22 учні.
За результатами
виконаних завдань визначено переможців,
а саме:
І курс
І місце – Дмитрів
Олег ( група № 18);
ІІ місце – Штука Ангеліна ( група № 15);
ІІІ місце – Миронюк Юрій ( група № 11).
ІІ – ІІІ курс
І місце – Пасєка Тетяна ( група № 25);
ІІ місце – Гіпський Владислав ( група № 33);
ІІІ місце – Романюк Аліна ( група № 25).
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 16
учнів.
За результатами
виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце - Доїзжак Михайло ( група № 16);
ІІ місце – Дмитрів
Олег ( група № 18).
ІІ курс
І місце – Митничук Антон ( група № 23);
ІІ місце – Тригуба Ірина ( група № 24).
ІІІ курс
І місце – Штука Надія ( група № 38);
ІІ місце – Гетьман Антон ( група № 38).
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з географії серед учнів І та ІІІ курсів брали участь 22
учнів.
За результатами
виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце - Дмитрів Олег ( група № 18);
ІІ місце – Миронюк
Ольга (група № 14).
ІІІ курс
І місце – Колинюк Оксана ( група № 35);
ІІ місце – Гіпський Владислав ( група № 33);
ІІІ місце – Коханець Тарас ( група № 36).
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з хімії серед учнів І та ІІ курсів брали участь 8
учнів.
За результатами виконаних завдань визначено
переможців , а саме:
І курс
І місце - Миснік Наталія ( група № 15);
ІІ місце – Штука
Ангеліна ( група № 15);
ІІІ місце - Дмитрів
Олег ( група № 18);
ІІ курс
ІІ місце – Ткачук Анастасія ( група № 24);
ІІІ місце – Коршенюк Ольга ( група 25).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури серед учнів І та ІІІ курсів брали участь 17
учнів.
За результатами виконаних завдань визначено
переможців , а саме:
І місце - Олексійчук Тетяна ( група № 15 );
ІІ місце – Дмитрів
Олег ( група № 18);
ІІІ місце – Антонюк
Марʼяна ( група № 28).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів І та ІІІ курсів брали участь 9
учнів.
За результатами
виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце - Корнійчук Ольга ( група № 14 );
ІІ місце – Дмитрів
Олег ( група № 18);
ІІ-ІІІ курс
І місце - Васильєв Костянтин ( група № 37);
ІІ місце – Мамотюк
Тетяна ( група № 35);
ІІІ місце – Рішко
Ілона ( група № 35).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики серед учнів І-ІІ курсів брали участь 15
учнів.
За результатами виконаних
завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце - Штука Ангеліна ( група № 15);
ІІ місце – Бик
Роксолана ( група № 15);
ІІІ місце – Фурсик
Карина ( група № 15).
ІІ курс
І місце – Осьмаков Андрій ( група № 26);
ІІ місце – Чайковський Назар ( група № 22);
ІІІ місце – Панасюк Іван ( група № 22).
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з іноземної
мови ( англійської ) серед учнів
І-ІІІ курсів брали участь 12 учнів.
За результатами
виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І місце – Васильєв Костянтин
( група № 37);
ІІ місце –
Мацковська Олександра ( група № 35);
ІІІ місце – Миснік
Наталія ( група № 15).
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з іноземної
мови ( німецької ) серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 13 учнів.
За результатами виконаних завдань визначено
переможців , а саме:
І курс
І місце – Вербицька
Діана ( група № 14);
ІІ місце –
Підгородецька Богдана ( група № 14) ;
ІІІ місце – Швед
Артем ( група № 16).
ІІ – ІІІ курс
І місце – Письмак Євгенія ( група № 25);
ІІ місце – Ткачук Ольга ( група № 35);
ІІІ місце – Шнайдрук Іван ( група № 26).
У І етапі Всеукраїнської олімпіади з біології та екології серед учнів І-ІІ курсів брали участь 23 учні.
За результатами виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце – Нагребельна
Вікторія ( група № 15);
ІІ місце – Ярмолюк
Андрій ( група № 11);
ІІІ місце –
Корнійчук Ольга ( група № 14).
ІІ курс
І місце – Новицька Інна ( група № 24);
ІІ місце – Тимощук Назар ( група № 26);
ІІІ місце – Шлапак Тетяна ( група № 28).
У І етапі
Всеукраїнської олімпіади з інформатики
та інформаційних технологій серед учнів І-ІІІ курсів брали участь 15 учнів.
За результатами
виконаних завдань визначено переможців , а саме:
І курс
І місце – Дмитрів
Олег ( група № 18);
ІІ місце –
Стрелецький Олександр ( група № 13);Штука Ангеліна (група № 15);
ІІІ місце – Бик
Роксолана( група № 15); Оглабʼяк Діана ( група № 15).
ІІ – ІІІ курс
І місце – Яремчук Марія ( група № 37);
ІІ місце – Вавіліна Маріанна ( група № 25);
ІІІ місце – Усатова Наталія ( група № 24); Новицька Інна
( група № 24) .
На основі рішення
журі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у
2018-2019 н.р. для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад будуть відряджені переможці І етапу , а саме
:
- з географії – 22.11.2018 року – Дмитрів Олег – учень
групи № 18 (викладач Андрієвська Галина Володимирівна);
- з української мови та літератури – 28.11.2018 року –
Олексійчук Тетяна – учениця групи № 15 ( викладач Вальчук Галина Федорівна);
- з математики – 28.11.2018 року – Штука Надія – учениця
групи № 38 ( викладач
Мороз Надія Миколаївна);
- з хімії – 06.12.2018 року – Миснік Наталія – учениця
групи № 15 ( викладач Волянюк Надія Афанасіївна);
- з історії – 06.12.2018 року – Дмитрів Олег – учень
групи № 18 ( викладач Шпак Наталія Авксентіївна);
- з іноземної мови ( англійської ) – 11.12.2018 року –
Васильєв Костянтин – учень групи № 37 ( викладач Дубчак Андрій Сергійович);
- з іноземної мови ( німецької ) – 11.12.2018 року – Письмак Євгенія –
учениця групи № 25 ( викладач Мартинюк Неоніла Миколаївна );
- з фізики – 11.12.2018 року – Штука Ангеліна – учениця
групи № 15 ( викладач Сідловська Ганна Іванівна );
- з правознавства – 18.12.2018 року – Васильєв Костянтин
– учень групи № 37 ( викладач Собчук Артур Віталійович);
- з економіки – 18.12.2018 року – Чубко Богдан – учень
групи № 31 ( викладач Синюк Іван Володимирович);
- з біології, екології – 20.12.2018 року – Нагребельна
Вікторія – учениця групи № 15 (
викладач Щіпська Ганна Василівна );
- з інформатики,інформаційних технологій – 20.12.2018
року - Яремчук Марія – учениця групи № 37 ( викладач Дмитрів Іван Васильович).
Також підведено
підсумки проведення І етапу ХІХ
Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед
учнів І-ІІІ курсів. Брали участь у Конкурсі 12 учнів .
За результатами робіт учасників журі визначило переможців
І етапу , а саме:
І місце – Дмитрів
Олег ( група № 18);
ІІ місце – Логвинюк Антоніна ( група № 18);
ІІІ місце – Миснік Наталія ( група № 15).
Переможців Конкурсу відзначено на загальноліцейній
лінійці та нагороджено грамотами.
На основі рішення журі І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу
знавців української мови імені Петра Яцика у 2018-2019 н.р. для участі у ІІ
етапі Конкурсу , який відбудеться 28 листопада 2018 року буде відряджений переможець І етапу Дмитрів
Олег ( учень групи № 18) ( викладач Жаборовська Наталія Миколаївна).
Немає коментарів