scripts

Відкриття навчально-практичного центру на базі ліцею

У Кременецькому професійному ліцеї відбулось відкриття навчально-практичного центру з професій Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник
Урочисте відкриття відбулось 11 вересня. Гроші на облаштування навчально-практичного центру виділили з державного та обласного бюджетів також було витрачено значну частину коштів навчального закладу.

Почесним гостем заходу став віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко, разом з ним приїхав директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти та науки України Микола Кучинський. Супроводжував столичних гостей голова ТОДА Степан Барна та начальник управління освіти та науки ТОДА Ольга Хома.

В нових майстернях - сучасне обладнання для зварювальників, які навчаються в ліцеї. 
У Кременецькому професійному ліцеї навчається 615 дітей, -  розповідає директор навчального закладу Марія Яськевич. - У закладі навчально-практичний центр вже другий. Минулого року тут відкрили навчально-практичний центр з професії "Швачка-кравець-закрійник".
Новий центр облаштовано сучасним обладнанням для зварювальників. 75 учнів будуть проводити практичні заняття саме у цих майстернях.
Участь у церемонії відкриття взяв віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.  - Країні не вистачає добрих професіоналів. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб змінити цю ситуацію, - сказав віце-прем'єр. - Ви навчаєтесь у дуже важливому закладі. Цей професійний ліцей є одим із найкращих не тільки в області і тому йому довірено відкривати цей центр на своїй території, для своїх студентів.Подарунок  від віце-прем’єр міністра України
В’ячеслава Кириленка

Досить приємним подарунком для колективу ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» під час візиту віце-прем’єр міністра України В’ячеслава Кириленка з нагоди відкриття навчально-практичного центру з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник» стала книга «ТРИ РОЗМОВИ ПРО УКРАЇНУ». Символічно, що серед авторів книги є і сам  В’ячеслав Кириленко. 
У книзі зібрано три відверті розмови  з видатними українцями про знаменні події в історії України, діалоги з людьми, які доклали багато зусиль для становлення України.
Сподіваємося, що подарована книга про історичне минуле і майбутнє України дійсно допоможе колективу нашого закладу виховувати хлопців та дівчат справжніми українцями!
Дякуємо В’ячеславу Кириленку за чудовий дарунок, з нетерпінням чекатимемо нових зустрічей! 
Немає коментарів

На платформі Blogger.