scripts

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

ДОРОГІ ДІТИ ! ШАНОВНІ БАТЬКИ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ СВІТЛИМ ТА ПРЕКРАСНИМ СВЯТОМ – МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

У цьому році,  під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, цей день має особливий відтінок, ми ще більше усвідомлюємо і розуміємо його сенси. Сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території нашої держави.

З нагоди цієї дати  у Кременецькому професійному ліцеї психологічною службою було проведено для учнів - інформаційно - просвітницький захід "Твій вік - твої права". Учні ознайомилися з правами, які мають діти у нашій державі згідно Конвенції ООН про права дитини, яка  з 1991 року є частиною національного законодавства України.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, прагнути, щоб вони росли щасливими людьми і відповідальними громадянами.

Українці вчаться жити в умовах нової реальності. Війна розділила життя на “до” і “після”, воєнний стан вніс свої корективи у звичне життя дітей та дорослих.

Діти – це наше майбутнє. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серця, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства!

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони  росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя!

Дорогі діти!Бажаємо Вам бути здоровими, завжди усміхненими та впевнено дивитись у майбутнє, адже саме від Вас залежить те, яким воно буде.

Батькам бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!

Зі святом Вас!

Немає коментарів

На платформі Blogger.